Krakowskie HDS-y – kurs na koparkę Kraków

Nie możesz znaleźć pracy ? Chcesz zmienić branże w której pracujesz ? A może masz firmę w której do klienta dostarczane jest dużo towarów i potrzebujesz samochodów które ograniczą ilość pracy rozładunkowych i załadunkowych, lub też chciałbyś się nauczyć obsługi koparki ? Nic prostszego. Ale po kolei. Rozwiązaniem twojego problemu z transportem są samochody z HDS.

Czym jest HDS ?

HDS jest to hydrauliczny dźwig samochodowy, który umożliwia załadunek i rozładunek materiałów o dużej wadzę takich jak materiały budowlane czy kontenery. Dźwig ten jest na stałe przymocowany do samochodu ciężarowego. Dźwig ten jest wyposażony w wiele rożnych typów osprzętu, różniący się w zależności od zastosowania.

Co da tobie kurs na koparkę i kurs na hds ?

Na kursach tych nauczysz się obsługi urządzeń hds, poznasz ich budowę i działanie. Nauczysz się postępowania w sytuacjach niebezpiecznych. Dowiesz się o zasadach bezpiecznej eksploatacji i konserwacji. Jeżeli chodzi o koparki to nauczysz się zasad ich działania i obsługi. Dowiesz się o ich mechanice. Przejdziesz szkolenie w terenie gdzie nauczysz się manewrowani i prawidłowej techniki kopania. Po obu kursach przejdziesz stosowny egzamin i dostaniesz dokument potwierdzający uczestnictwo w kursie oraz zdobytą kwalifikację.

Miejscem kursów jest Kraków, działamy w tym mieście kilka lat, posiadamy wykwalifikowaną kadrę i odpowiedni sprzęt. Wszystko jest pod stałym nadzorem, jesteśmy profesjonalistami. Zapraszamy na najlepsze kursy hds w Krakowie.

 

Może Ci się również spodoba